Kwiaty doniczkowe rabatowe (jednoroczne)

Szeroki wybór kwiatów doniczkowych rabatowych (jednorocznych) dostępnych wysyłkowo w naszym internetowym centrum ogrodniczym.

Kwiaty doniczkowe rabatowe (jednoroczne) Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 2,00 zł

  Fiołek ogrodowy, nazywany popularnie Bratkiem to jedna z najpopularniejszych roślin ozdobnych w Polsce. Może rosnąć w półcieniu i w słońcu, często obsadza się nim rabatki, kwietniki i skrzynki balkonowe. Występuje w bardzo wielu kolorach jasnych i ciemnych, są również odmiany dwubarwne. Bratek kwitnie od kwietnia do początku lipca.

  2,00 zł
  W magazynie
 • 2,50 zł

  Stokrotki to jedne z najpopularniejszych roślin sadzonych w okresie wiosennym. Można nimi obsadzać ogrodowe rabaty, donice parapetowe, werandy i tarasy. Stokrotki są słońcolubne, ale poradzą sobie również w półcieniu. Stokrotki rozrastają się kępczaście, dając wiele pełnych, barwnych kwiatów. Kwitną od kwietnia do lipca.

  2,50 zł
  W magazynie
 • 2,50 zł

  Prymulka to wczesnowiosenna roślina cieniolubna. Często bywa uprawiana na skalniakach lub w pobliżu oczek wodnych, w towarzystwie wyższych roślin osłaniających ją przed ostrym słońcem. Ze względu na wczesną pore kwitnienia oraz możliwość rośnięcia w domu, Prymulka często wybierana jest jako prezent na Dzień Kobiet. Jest dostępna w wielu kolorach, dzięki...

  2,50 zł
  W magazynie
 • 2,50 zł

  Hiacynt to pachnący, wiosenny kwiat będący często ozdobą ogrodów. Jest słońcolubny, ale bedzie kwitł również na półcienistym stanowisku. Oprócz obsadzania rabat, Hiacynt jest doskonałą ozdobą pokojów i parapetów. Jego kwiatostan zbudowany jest z drobnych, dzwonkowatych kwiatów. Hiacynt kwitnie na pzełomie kwietnia oraz maja.

  2,50 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł

  Jaskier to słońcolubny, wiosenny kwiat doskonale pasujący do każdego miejsca na zewnątrz domu. Równie okazale wygląda w balkonowych donicach jak i ogrodowych rabatach. Jego kwiaty są duże i pełne, dostępne w wielu kolorach. Łatwy w uprawie, należy mu jednak zapewnić dobrą wilgotnośc gleby. Kwitnie od maja do czerwca.

  5,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów